DUYURULAR7256 Sayılı Kanun Kapsamında SGK Alacakları için Yapılandırma Bilgilendirme Webinarı Hk.

Sayın Katılımcımız,

İstanbul Sanayi Odası ve Sosyal Güvenlik Kurumu işbirliğinde "7256 Sayılı Kanun Kapsamında SGK Alacakları için Yapılandırma Bilgilendirme Webinarı düzenlenecektir.                                                     

Covid-19 pandemisi nedeniyle yaşanan ödeme zorluklarının hafifletilmesi amacıyla, Sosyal Güvenlik Kurumu'na olan bazı vergi, prim ve diğer borçların yapılandırılması sağlanmaktadır. Kanun kapsamında sanayi sektörünü doğrudan ya da dolaylı ilgilendiren konular özelinde düzenlenecek webinar esnasında söz konusu yapılandırma ile ilgili detaylar ele alınacak olup, katılımcılarımızın konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır.

22 Ocak 2021 Cuma günü 14:30-16:00 saatleri arasında düzenlenecek Webinar, zoom programı üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. 

Webinara aşağıda bulunan link üzerinden kayıt oluşturabilirsiniz. Zoom bağlantısı, kayıt esnasında kullanılan e-posta adresinize etkinlikten 1 gün önce İstanbul Sanayi Odasıtarafından iletilecektir.

 https://eoda.iso.org.tr/Seminer/SeminerListesi?Kodu=%C3%A7mg0121

Detaylı bilgi için aşağıda bulunan telefon numarası veya e-posta  adresiyle iletişime geçebileceğinizi bilgilerinize sunarız.

 İletişim : hcoban@iso.org.tr

                  0-212-252 29 00

 Saygılarımızla.

Duyurular Ana Sayfa