DUYURULARBAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ İLE YAPTIĞIMIZ İŞBİRLİĞİ HK.

                                                 

 

Sayın Katılımcımız,

 

Eğer Ürdün, Mısır, Irak, Azerbaycan, Güney Afrika, Türkmenistan, Filistin, İran, Fas, Nijerya, Lübnan ya da diğer Ortadoğu, Orta Asya ve Afrika ülkeleri ile çalışıyorsanız ve ülkenin dilini, potansiyelini ve iç dinamiklerini bilen bir çalışanınız ya da stajyeriniz olmasını istiyorsanız "CO-OP Eğitim Modeli”nin firmanız için uygun olacağı düşüncesindeyiz. Bu amaçla Organize Sanayi Bölgemiz ve Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) arasında gerçekleştirdiğimiz işbirliğinin detayları aşağıdaki gibidir;

 

"CO-OP Eğitim Modeli”, Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) tarafından 10 yıldır başarıyla uygulanan yüksek öğretimi iş hayatıyla birleştirmeyi, iş dünyası ve üniversite arasında oluşan boşlukları doldurmayı amaçlayan bir modeldir.

 

CO-OP yapan üniversite öğrencisi, üniversite eğitimini sürdürürken bir taraftan da aktif olarak çalışma hayatına katılarak iş tecrübesi edinir. Öğrencinin, çalışırken performansı ile kendini gösterme ve mezun olduğunda doğrudan CO-OP yaptığı firmada iş bulabilme şansı mevcut olduğu gibi daha okurken kendisine uygun sektör ve alanı deneyimleyerek bulma fırsatı da yaratılmaktadır. CO-OP partner firmalarının da aynı şekilde, COOPER’ların arasından çalışanlarını seçebilme şansları vardır.

 

3 ay ile 9 ay arasında değişen sürelerle uzun dönemli staj çalışmasına yerleştirilip henüz öğrenciyken firmalarda çalışarak firmanın çalışma kültürünü öğrenen öğrenci ve firmanın karşılıklı mutabakatı ile staj dönemi sonrası daimi personel olarak istihdam edilebilir.

 

Sizden gelecek başvurulara istinaden yeterli talep olması halinde o ülkelerin öğrencileri ile 2 saatlik bir buluşma organize edilecektir. Ekte bulunan tabloyu 07.11.2019 Perşembe günü mesai bitimine kadar info@birlikosb.org.tr adresine göndermenizi rica ederiz.

 

Saygılarımızla.

 

                                                    

Aydınlı – Birlik OSB Mah. 1 Nolu Cad. No:26, 34953 Tuzla/İstanbul

Tel: 0 216 593 08 20 Fax: 0 216 593 08 24

info@birlikosb.org.tr   http://www.birlikosb.org.tr   

https://www.instagram.com/birlikosb/

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010893031137

Duyurular Ana Sayfa