DUYURULARTİM Odaklı İnoSuit Programı Hk

Sayın Katılımcımız, 

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından 2016 yılından bu yana ülkemizin ihracat gücünü yüksek katma değerli üretimle arttırmak amacıyla "İnoSuit Programı”yürütülmektedir. Bu kapsamda, ülkemizde "inovasyon yönetimi” ile üniversite-sanayi iş birliği konularında yetkinliği bulunan üniversiteler ve akademisyenler ile "kurumsal inovasyon sistemlerini” oluşturmayı hedefleyen ihracatçı firmalar eşleştirilmektedir. Eşleştirilen firmalarda kapsamlı, odaklı, uygulamaya dönük ve bilimsel bir çalışma ile başarılı kazanımlar elde edilmiştir. 

Siz değerli katılımcılarımızla 29.01.2021 tarihinde duyurusunu paylaşmış olduğumuz "Odaklı İnoSuit” programının ilk dönemi 1 Mart 2021 tarihinde uygulanmaya başlanmıştır. 

1 Eylül 2021 tarihinde 2. döneminin başlaması planlanan programın firma ve mentor başvuruları devam etmekte olup, son başvuru tarihi30 Temmuz 2021 olarak belirlenmiştir. Başvurular TİM web sitesi üzerinde yer alan https://tim.org.tr/tr/faaliyetlerimiz-tim-inovasyon-ve-girisimcilik-akademisi-inosuit-inosuitinobölümünden online olarak gerçekleştirilmektedir. 

Bilgilerinize sunarız. 

Saygılarımızla.

Duyurular Ana Sayfa